Funny Or Die Weather

Funny Or Die Weather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funny or Die

Funny Or Die Weather uygulamasıyla günlük hava durumunu eğlenceli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Funny Or Die Weather, iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirilmiş ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan hava durumu takip etme uygulaması. Bu uygulamayı diğerlerinden farklı kılan şey ise hava durumu raporlarını oldukça eğlenceli bir şekilde iletiyor olması.

Uygulama yaklaşık 5 günün tahminini sizlere raporlar halinde sunuyor fakat bu tahminleri okurken çok fazla gülebilirsiniz. Funny Or Die Weather kötü havalarda insanın moralini bozmak yerine gösterdiği eğlenceli mesajlarla hava durumunu unutturuyor bile. iOS 8 ile muhteşem uyumuyla Funny Or Die Weather kısa sürede diğer hava durumu uygulamalarının çok önüne geçecek gibi. Tasarımıyla da oldukça özenli hazırlandığını belli eden uygulama hatasız olarak çalışıyor diyebiliriz.

Uygulamanın amacının tamamıyla mizah olduğunu söyleyip Funny Or Die Weather raporlarına pek güvenmemeniz gerektiğini hatırlatalım. Eğer bu uygulamayı takip edeceksiniz; güneşli bir gün zannedip yağmurlar altında yürüyebilirsiniz.

Bir hava durumu uygulaması insanı ne kadar eğlendirebilir ki? Eğer sizin de aklınızda böyle bir soru varsa uygulamayı hemen indirip bir kez de olsa deneyebilirsiniz. Denedikten sonra dilerseniz yorum yaparak diğer kullanıcıları da bilgilendirebilirsiniz.