Fuzzy Flip

Fuzzy Flip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ayopa Games LLC

Fuzzy Flip, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken bir seçenek.

Fuzzy Flip, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda aynı renge sahip olan blokları yan yana getirip eşleştirmeye çalışıyoruz.

Yapı olarak aynı kategoride bulunan rakiplerine epey benzeyen Fuzzy Flip, ilginç oyun karakterleri ve eğlence dozu yüksek atmosferiyle farklılaşıyor. Oyun esnasında karşımıza çıkan animasyonlar epey canlı tasarımlara sahipler ve ekrana çok akıcı bir şekilde yansıtılıyorlar.

Fuzzy Flip'te eşleştirmeleri yapabilmek için parmağımızı yerlerini dğeiştirme istediğimiz blok karakterlerin üzerinde kaydırmamız yeterli oluyor. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar fazla karakteri bir araya getirebilirsek alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor. Dolayısıyla eşleştirmeleri yaparken en fazla nerede aynı renkten karakterin olduğunu hesaplamamız gerekiyor.

Fuzzy Flip'te karşımıza 100'den fazla bölüm çıkıyor ve bunların zorluk seviyesi git gide artıyor. Neyse ki elimizin altında zorlu anlarda kullanabileceğimiz güçlendiriciler ve bonuslar mevcut. Fuzzy Flip'in en iyi yanlarından birisi de oyuncuları sıkboğaz etmiyor olması. Süre faktörü olmadığı için bölümler sırasında dilediğimiz kadar vakit geçirebiliyoruz.

Bulmaca ve eşleştirme oyunlar dikkatinizi çekiyorsa Fuzzy Flip'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.