Gaf Dağı

Gaf Dağı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 695
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Metin Uca

Gaf Dağı yüksek kaliteye sahip eğlenceli bir bilgi yarışması oyunudur

Gaf Dağı eğer bilgi yarışması oyunlarını seviyorsanız bayılacağınız bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bağımlılık yapıcı bir bilgi yarışması oyunu olan Gaf Dağı içerik olarak üst kaliteyi kullanıcılara sunan oldukça başarılı bir yapım. Gaf Dağı, televizyonların sevilen yıldızı Metin Uca'nın sunuculuğnu yaptığı bir bilgi yarışmasıdır.Siyasetten, tarihten veya popüler kişiliklerinden tanıdığınız ünlülerin yaptıkları efsanevi gafları konu alan bu yarışmada oyunculara Metin Uca tarafından bu ünlü kişiliklerin yaptıkları gaflar sorulmakta ve puan kazanarak Gaf Dağı'na tırmanma şansı verilmekte.

Gaf Dağı, oyunu oynayan oyunculara televizyonlarda yayınlanan gerçek bir bilgi yarışmasına katılmışlar hissini yaşatabiliyor. Oyunda Metin Uca bizzat kendi sesiyle oyunculara soruları yöneltiyor ve oyuncular kendilerine sunulan şıklarıdan birini seçerek doğru tahmini yapmaya çalışıyor. Oyunda her soruya doğru cevabı verebilmek için bize belli bir süre tanınmakta. Kullanılan bu zaman kısıtlaması oyuna heyecan katıyor ve oyuna tam bir yarışma havası kazandırıyor.

Gaf Dağı'nda oyuncular ne kadar çok soruyu ne kadar sürede doğru cevaplandırdıklarına göre değerlendiriliyorlar ve belli bir puan kazanıyorlar. Gaf Dağı tarafından düzenlenen yarışmalarda zirveye tırmanan oyuncular belli dönemlerde gerçek ödüllerle ödüllendirilmekteler. Bu nedenle Gaf Dağı hem oynayarak eğlenebileceğiniz, hem de yarışarak ödüller kazanabileceğiniz bir mobil oyun. Eğer bilgi yarışması oyunlarını seviyorsanız Gaf Dağı'nı kesinlikle kaçırmamalısınız.