Gardrops

Gardrops

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,289
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gardrops

Gardrops, ikinci el eşya alım satımı yapabildiğiniz alışveriş uygulamalarından biri.

Gardrops, ikinci el alışveriş uygulaması olarak Android platformunda öne çıkıyor. Kıyafet, çanta, ayakkabı, takı ve daha nice ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz uygulamada profil oluşturup kendi bir kere alıp hiç giymediğiniz veya çok az kullandığınız eşyaları satma seçeneğiniz de bulunuyor.

Günde 8000’den fazla ürünün satışının gerçekleştirildiği ikinci el alışveriş sitesi Gardrops’un mobil uygulaması üzerinden hızlıca satış yapmanız mümkün. Mağazada beğenip eve geldip denediğinizde beğenmediğinizden bir köşeye attığınız eşyaları veya bir müddet kullandıktan sonra kendinize yakışmadığını düşündüğünüz aksesuarlarınızı uygulama üzerinden satmak için tek yapmanız gereken Facebook veya mail adresinizle üye olup satacağınızın ürünün fotoğrafını çekip göndermek.

Gardrops üzerinden gerçekleştirilen satışların güvenli olduğunu da belirtmek gerek. Ürün elinize ulaştıktan sonra ödeme satıcıya ulaşıyor. Satıcının ödemeyi alıp göndermeme, yanlış ürünü gönderme lüksü bulunmuyor. Böyle bir durumda paranız iade ediliyor. Siparişinizde sorun yaşarsanız destek ekibine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.