GIF Optimizer Free

GIF Optimizer Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 732
  • DOSYA BOYUTU 1.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leapic Software

GIF Optimizer Free, hareketli GIF resim dosyalarını optimize ederek boyutlarını küçültmenize olanak sağlayan yardımcı bir programdır.

GIF Optimizer Free, sabit diskiniz üzerinde yer alan animasyonlu GIF dosyalarını optimize ederek boyutlarını küçültmenize olanak sağlayan kullanışlı bir yardımcı programdır.

Bu sayede web siteleriniz üzerinde yayınlamak istediğiniz GIF dosyalarının boyutlarını yüzde 90'a kadar küçülterek daha hızlı açılmalarını sağlarken, aynı zamanda bant genişliğinden de tasarruf etmiş olursunuz.

Kullanımı oldukça kolay olan program ile GIF dosyalarınızı açtıktan sonra tek yapmanız gereken şey "optimize" butonuna basmaktır. Sonrasını program sizin için otomatik olarak yapacaktır ve GIF dosyanızı olabilecek en uygun boyuta dönüştürecektir.

Daha küçük boyutlu GIF dosyaları oluşturmak için renk azaltma özelliğine de sahip olan GIF Optimizer Free, kullanıcıların orijinal GIF dosyasını ve optimize edilmiş GIF dosyasını karşılaştırabilmeleri için ana ekranı üzerinde iki farklı pencerede önizleme de sunmaktadır.

Özellikle GIF dosyalarıyla uğraşmayı seven kullanıcıların çok seveceğini düşündüğüm bu yardımcı yazılımı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.