GIF to Cartoon

GIF to Cartoon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 254
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WGY Studio

GIF to Cartoon, GIF formatındaki resim dosyalarının görünümünü geliştirmenize olanak sağlayan basit bir resim editörüdür.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Resim Editörleri kategorimize göz atabilirsiniz.

GIF to Cartoon, animasyonlu GIF'lere farklı çizgifilm efektleri ekleyerek görünümlerini geliştirebileceğiniz ücretsiz ve etkili bir programdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program içerisinde yer alan adımları takip ederek GIF dosyalarınızın görünümünü farklı efektler yardımıyla kolayca geliştirebilirsiniz.

Öncelikle üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz GIF dosyasını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla programa aktarmalı, ardından karşınıza gelen sayfada GIF dosyası üzerine uygulanmasını istediğiniz efekti seçmeli, son olarak da seçmiş olduğunuz efektin uygulanmış olduğu önizlemenin yer aldığı sayfada GIF dosyasını yeni haliyle bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.

Üç kolay adımda GIF dosyalarına bambaşka bir görünüm kazandırabileceğiniz GIF to Cartoon'un en güzel yanlarından bir tanesi her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmesidir.

GIF uzantılı resim dosyalarınız üzerine farklı efektler ekleyebileceğiniz GIF to Cartoon'u özellikle animasyonlu GIF dosyaları oluşturmakla uğraşan kullanıcıların mutlaka denemesini öneriyorum.