Gihosoft Android Data Recovery Free

Gihosoft Android Data Recovery Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,069
  • DOSYA BOYUTU 28.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gihosoft

Gihosoft Android Data Recovery Free, Windows üzerinde kullanılabilen ve Android işletim sistemi kullanan cihazlarda dosya kurtarma işlemi yapan bir programdır.

Gihosoft Free Android Data Recovery, ücretsiz olarak Windows tabanlı bilgisayarlar üzerinde çalışabilen, bir Android dosya kurtarma uygulaması/programı olarak piyasadaki yerini almaktadır. En iyi Android dosya kurtarma programı olarak bugüne kadar gelmeyi başaran Gihosoft Free Android Data Recovery, bugüne kadar yüz binlerce kullanıcının verisini sorunsuz şekilde kurtardı. 3 adımda çalışan ve kolayca kullanılabilen programın, birçok farklı özelliği de bulunuyor. 

Gihosoft Android Data Recovery uygulamasının kurtarabildiği dosyalar

Multimedya dosyaları: Fotoğraf, video, ses ya da müzik dosyalarınızı Gihosoft Free Android Data Recovery ile kurtarabilirsiniz. Veri tabanı dosyaları: SMS’ler, rehberdeki numaralar ve arama geçmişi gibi Android’in veri tabanında saklanan önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.
WhatsApp & Viber: WhatsApp ve Viber üzerinde yaptığınız tüm konuşmaların kayıtlarını geri döndürme şansınız var. 
Dökümanlar: Microsoft Word, Excel, PPT, PDF, TXT, RAR ve ZIP dosyalarını uygulamala aracılığıyla geri alabilirsiniz. 

Desteklenen modeller

Bütün popüler modeller: Samsung, HTC, Motorala, Sony, Google, LG, Huawei ve daha birçok telefon markasının ürettiği ürünler, program tarafından desteklenmektedir.
Android sürümü: Android 2.0 ve sonrası (Android 8.0 dahil) üzerinde kurtarma programı sorunsuz olarak çalışmaktadır.