Glide OS

Glide OS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,298
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TransMedia

Glide herhangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan, herhangi bir bilgisayardan web tarayıcısı yoluyla dökümanlarınıza, resimlerinize, sunumlarınıza ve diğer dosyalarınıza bir masaüstü arabirimiyle erişmenizi sağlayan bir web uygulaması

Çok seyahat edenler, farklı ortamlarda ve mekanlarda çalışmak zorunda olanlar ile yanında bilgisayar gibi ağır ekipmanlar taşımak istemeyenler için Glide OS 4.0 tam biçilmiş kaftan.

Glide herhangi bir uygulama yüklemeye gerek kalmadan, herhangi bir bilgisayardan web tarayıcısı yoluyla dokümanlarınıza, resimlerinize, sunumlarınıza ve diğer dosyalarınıza bir masaüstü arabirimiyle erişmenizi sağlayan bir web uygulaması.

Glide’ın sunduğu hizmetlere masaüstü bilgisayarlardan, dizüstü bilgisayarlardan, tablet PC'lerden ve diğer mobil cihazlardan kolaylıkla erişebilirsiniz.
Ayrıca sadece dosyalarınıza erişebileceğiniz değil, düzenleyebileceğiniz bir sisteme sahip. Sunum hazırlama, resim ve belge düzenleme, müzik ve video yükleme gibi pek çok diğer aracı zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonunda 30 GB veri saklama kapasitesi olan Glide, yıllık ücretli üyeliklerle 250 GB kapasiteye kadar hizmet verebiliyor. Bu sahip olduğunuz alanı ailenizle birlikte bölüşerek kullanmak istiyorsanız da altı kişiye kadar ek ücret ödemeden kullanıcı ekleyebiliyorsunuz. Bu kullanıcıların hakları çocuklarınız için diğer üyelerden ayrı olarak da sınırlanabiliyor. Bunlara ek olarak e-posta ve toplantı düzenleme seçeneklerine de sahip olan Glide ihtiyaçlarınızı büyük oranda karşılayacaktır.

ARTILAR

Pek çok kişiye uygun hizmet veriyor

EKSİLER

Geliştirilmesi gerekiyor