Glyph Quest Chronicles

Glyph Quest Chronicles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chorus Worldwide Games Limited

Glyph Quest Chronicles, her yeni bölümünde sizi yeni bir maceraya götürecek olan oldukça zevkli bir bulmaca oyunudur.

Bulmaca oyunu ile gizemi birleştiren Glyph Quest Chronicles, Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil oyundur. Oyunda her yeni bölümde farklı maceralara ulaşacak ve oldukça eğleneceksiniz.

Glyph Quest Chronicles, klasik bulmaca oyunlarından farklı olarak bloklar erittiğinizde sizi savaşa dahil ediyor. Oyunda sihirbaz karakterleriniz ile birlikte düşmanlarla savaşmalısınız. Glyph Quest Chronicles oyununda erittiğiniz bloklara dikkat edin!

Glyph Quest Chronicles oyununda birbirinden farklı karakterler bulunuyor. Bu karakterler ile birlikte oldukça zorlu bir savaşa gireceksiniz. Yalnız bahsettiğimiz savaş düşündüğünüz şekilde olmayacak. Bu savaşta güçlü olan değil zeki olan kazanacak. Glyph Quest Chronicles oyununda sizin karakterlerinizi rahatsız eden canlıları blokları eriterek püskürtmelisiniz. Bu savaşta en büyük görev size düşüyor. Oyundaki blokları dikkatli olarak eritmeli ve güzel bir taktik bularak saldırmalısınız.

Oyunda yer alan ve büyülü olan blokları eritmek oldukça kolay. Fakat bu blokları çoğunluğuna ve şekline bağlı olarak taktiksel olarak eritmeli ve daha güçlü ataklar yapmalısınız. Oldukça zevkli bir oyun olan Glyph Quest Chronicles, boş zamanlarınızda oynadığınız bir numaralı oyun olacak. Başta size biraz karışık gelecek olan bu oyunu zamanla çözecek ve ustası olacaksınız.