Google Allo (APK)

Google Allo (APK)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,825
  • DOSYA BOYUTU 13.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Allo (APK), Google'ın Android kullanıcılarının beğenisine sunduğu akıllı mesajlaşma uygulamasıdır.

Google Allo, WhatsApp gibi rehberinizdeki kişilerle mesajlaşmak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Tabii ki Google’ın imzasını taşımasıyla bazı farklılıklar içeriyor. Sohbet esnasında ihtiyacınız olan bilgiye sohbetten ayrılmadan ulaşmanızı sağlayan, yanıt veren Google asistanın yanı sıra tek kelime yazmadan mesajlaşmanızı sağlayan akıllı yanıt, fotoğraflara çizim yapma, gizli modda sohbet gibi anlık mesajlaşma uygulamalarında görmediğimiz özellikler içeriyor.

Not: "Uygulama 21 Eylül 2016 tarihi itibarıyla kullanıma açılmıştır. Hala telefonunuza indiremiyorsanız, indirme seçenekleri arasında yer alan Google Allo APK dosyasını indirerek uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.."

Google’ın anlık mesajlaşma uygulaması Allo’yu telefon numaranızla giriş yaparak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Şu an için sadece Android platformunda indirilmeye sunulan uygulamanın can alıcı özelliği akıllı yanıt sistemi. Uygulama sohbetlerinizi gerçekleştirirken yazdıklarınızı takip ediyor ve zamanla tek bir kelime bile yazmadan yanıtınızı anlayıp öneriler sunuyor. Önerilerin fotoğraflar için de sunulması ise etkileyici.

Google’ın tüm uygulamaları gibi olabildiğince basit, modern tasarımlı arayüze sahip uygulamanın gizli mod özelliği de bulunuyor. Gizli modu açtığınız vakit kişilerinizle aranızda geçen konuşmalar şifreleniyor, sohbetleriniz kaydedilmiyor (sohbet geçmişinize ulaşamıyorsunuz) ve bildirimler gizleniyor.