WhatsApp Messenger (web)
WhatsApp Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114,967

  • Üretici

    WhatsApp Inc.

WhatsApp Messenger Web sürümü ile internet tarayıcınız üzerinde WhatsApp'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Web sürümü ile birlikte artık popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı masaüstü tarayıcılarınız üzerinde de rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bu sayede bilgisayarlarınızın başında da arkadaşlarınızla kolayca mesajlaşma imkanına sahip olacaksınız.

Özellikle bilgisayar başında zaman geçiren kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek olan WhatsApp Messenger Web sürümü ile gelen tüm mesajlar için bildirimler alabiliyor, gelen mesajları görüntüleyebiliyor ve hızlıca mesaj yazabiliyorsunuz. İsterseniz bildirim alma özelliğini kapatma şansı da sizlere sunuluyor.

WhatsApp Messenger Web Nasıl Kullanılır?

Android, iOS, BlackBerry ve Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz WhatsApp uygulaması üzerinde yer alan WhatsApp Web sekmesi üzerinde yer alan QR kod okuma özelliği sayesinde, tarayıcınız üzerinde açmış olduğunuz WhatsApp Web sürümünde beliren QR kodu telefonunuz yardımıyla okutarak eşleştirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eşleştirme işlemi gerçekleştikten sonra WhatsApp'ı doğrudan tarayıcınız üzerinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey; akıllı telefonunuz üzerinde kullanmakta olduğunuz WhatsApp sürümünün güncel olması. Eğer güncelleme ihtiyacı duyuyorsanız bile bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek WhatsApp Web'i kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR