Gravitomania

Gravitomania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magical

Gravitomania, uzaya gönderilme görevinde iletişiminiz koparsa başınıza gelenleri yaşayacağınız ve sorunları çözmeye çalışacağınız bir Android bulmaca oyunu.

Gravitomania, bulmaca ve uzay oyunları kategorilerini bir araya getirne hem eğlenceli hem de ücretsiz bir Android oyunu. 2076 yılı içerisinde olacağınız bu oyunda uzaya bir görevi tamamlamak üzere gönderiliyorsunuz fakat siz uzaya giderken Dünya ile iletişim kopuyor ve sorunları kendi başınıza bularak çözmeniz gerekiyor.

Kendine özgü hikayesi ve eğlenceli oynanışı ile oyuncuların kalbinde taht kuran bu oyun daha çok bulmaca ve uzay oyunları severler tarafından ilgi gördü.

Farklı modüllerde yer alan 3 tane bilgisayar terminali baştan başlatmanız gereken görefvi tamamlamak pek kolay değil. Fakat imkansız da değil. Zor durumlarda kaldığınız yer çekimi değişimlerini akıllıca kullanarak bölümleri geçebiliyorsunuz. Eğer farklı bir oyun tatmak istiyorsanız oldukça majrinal diyebileceğim bir oyun olan Gravitomania'yı ücretsiz olarak Android mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.