Guerillamail

Guerillamail

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 707
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Guerillamail

Guerillamail ile 60 dakika sonra kendini yok eden bir e-posta adresine sahip olabilirsiniz

Guerillamail internet üzerinde gezinirken kişisel bilgi güvenliğinizi sağlamanıza ve anonim olarak gezinti yapmanıza olanak sağlayan bir geçici e-posta servisidir.

Günümüzde internet kullanıcılarının en çok karşılaştığı internet hizmetleri bir hesap oluşturulmasını ve kayıt olunmasını gerektiren servislerdir. Bu servislere üye olabilmek için ise kullanıcılardan geçerli bir e-posta adresi paylaşılması talep edilmektedir. Fakat bu durum beraberinden birçok güvenlik açığını getirebiliyor. Bunun yanında kişisel e-posta hesabınız spam ve reklam amaçlı e-postaların hedefi olabiliyor. İşte Guerillamail size bir anonim e-posta hesabına sahip olma imkanı veriyor ve spam önlemenize yardımcı oluyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz servis sayesinde anonim e-postalar gönderebilmeniz de mümkün.

Guerillamail kullanımı oldukça basit bir servis. Bu servisten yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi de gerekmiyor. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek, e-posta adresinizin adını ve sonrasında alan adını belirlemek. Guerillamail üzerinden bir e-posta hesabı oluşturduktan sonra bu e-posta hesabını sizden e-posta yoluyla üye olmanızı isteyen servislerle paylaşabiliyorsunuz. Servis üzerindeki "Compose" bölümünü kullanarak e-postalar yazabilir ve gönderebilirsiniz.

Guerillamail tarafından oluşturulan e-posta hesapları oluşturulduktan 60 dakika sonra kaybolmaktadır. Bu süre içerisinde servis üzerinden hesabınıza gönderilen e-postaları da kontrol edip okuyabiliyorsunuz.