Hayvan Sesleri Dinle

Hayvan Sesleri Dinle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • DOSYA BOYUTU 29.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ozberk Ozturk

Çocuklarınıza hayvanları tanıtmak istiyorsanız, Hayvan Sesleri Dinle uygulamasını deneyebilirsiniz.

Hayvan Sesleri Dinle uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızdan çocuklarınıza hayvanların seslerini öğretebilirsiniz.

Çocuklara özel geliştirilen Hayvan Sesleri Dinle uygulamasında, etrafını keşfetmeye meraklı çocuklarınıza çeşitli hayvanları ve seslerini öğretebilmeniz mümkün. Fotoğrafını ve sesini dinlemek istediğiniz hayvanın bulunduğu butona tıkladıktan sonra ilgili hayvanın nasıl ses çıkardığını dinlemeye başlayabiliyorsunuz. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz Hayvan Sesleri Dinle uygulamasında arka planda çalma desteği de bulunuyor.

Telefonunuz tuş kilidindeyken de oynatma, duraklatma, önceki/sonraki gibi butonları kullanabileceğiniz Hayvan Sesleri Dinle uygulamasında kendi seslerinizi kaydetme imkanına da sahip olabilirsiniz. Etrafınızda gördüğünüz hayvanların seslerini bu özelliği kullanarak kolayca kaydedebilirsiniz. Eğer siz de çocuklarınıza hayvanları tanıtmak istiyorsanız, Hayvan Sesleri Dinle uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Uygulamada bulunan hayvan sesleri; inek, köpek, kedi, kurbağa, eşek, at, koyun, ördek, horoz, tavuk, kuş, fil, aslan, karga, baykuş, maymun, ağustos böceği ve sinek.