Hide ALL IP

Hide ALL IP

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 30,916
  • DOSYA BOYUTU 5.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici hideallip

Hide ALL IP, IP gizleme programıdır. Gerçek IP adresinizi gizler, internette anonim olarak sörf yapmanızı ve torrent indirmenizi sağlar.

Günümüzde gittikçe artan bir tehdit olan kişisel bilgi hırsızlığını önlemek istiyorsanız Hide ALL IP size oldukça yardımcı olacak bir IP gizleme programıdır.

Hide ALL IP İndir

Programın temel amacı IP adresinizi farklı bir konumdan internete erişiyormuş gibi saklayabilmektir. Hide ALL IP IP saklama işlemini oldukça kolay gerçekleştirebilmektedir. "Connect" tuşuna tıklayarak IP adresinizi gerçek IP adresiniz ile alakalı olmayacak bir şekilde gösterebilirsiniz.

Bu işlem dış kaynakların coğrafi konumunuzu ve kişisel bilgilerinizi ele veren bilgilere erişmesini önlemektedir. Böylece kişisel bilgi güvenliği ve hacker korumasına sahip olan bilgisayarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hide ALL IP size anonim gezinti yapma imkanı sunarak forumların, blogların, haber sitelerinin veya benzeri servislerin kişisel bilgilerinizi elde etmesine engel olur.

Program çevrimiçi oyunlarda da hesap detaylarınızı girerken size ek koruma sunar. Sıkça yaşanan kayıt bilgileri hırsızlığını yine bu yol ile önleyebilirsiniz. Program ile anlık mesajlaşma programlarında veya Facebook, Twitter gibi sosyal medya hizmetlerinde kullandığınız hesaplarınızın güvenliğiini büyük ölçüde arttırabilirsiniz.

Hide ALL IP Güvenilir Mi?

Hide ALL IP, dünyanın en iyi IP gizleme programı. Tüm uygulama ve oyunlarda IP adresinizi meraklılardan ve bilgisayar korsanlarından gizler, anonim olarak gezinmenizi sağlar, kimlik hırsızlığı önler ve bilgisayar korsanlarının izinsiz girişlerine karşı korur. Başlamak için tek tıklamanız yeterlidir. IP adresiniz internet aktivitelerinizi doğrudan size bağlayabilir, bu da sizi kolayca açığa çıkarır. Hide ALL IP, IP adresinizi özel sunucunun IP’siyle değiştirerek çevrimiçi kimliğinizi korur ve tüm internet trafiğinizi şifreli internet sunucuları üzerinden yönlendirir. Tüm uzak sunucular yalnızca sahte IP adresini aldığından çok güvende olursunuz. İnternet Servis Sağlayıcınızın aksine Hide ALL IP, gittiğiniz hiçbir yeri izlemez ve kaydetmez.

IP Adresi Nedir?

IP adresi, internetteki veya yerel ağdaki bir cihazı tanımlayan benzersiz bir adrestir. IP, internet veya yerel ağ aracılığıyla gönderilen verilerin biçimini yöneten kurallar dizisi olan İnternet Protokolü anlamına gelir. Temelde IP adresleri bir ağdaki cihazlar arasında bilgi gönderilmesine izin veren tanımlayıcıdır. Konum bilgileri içerirler ve cihazları iletişim için erişilebilir kılarlar. İnternet, farklı bilgisayarlar, yönlendiriciler ve web siteleri arasında ayrım yapmak için bir yola ihtiyaç duyar. IP adresleri bunu yapmanın bir yolunu sağlar ve internetin nasıl çalıştığının önemli bir parçasıdır.

IP adresi, noktalarla ayrılmış bir sayı dizisidir. IP adresleri dört sayı kümesiyle ifade edilir. Örneğin; bir adres 192.158.1.38 olabilir. Kümedeki her sayı 0 ile 255 arasında değişebilir. Bu nedenle tam IP adresleme aralığı 0.0.0.0 ile 255.255.255.255 arasındadır. IP adresleri rastgele değildir; İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu’nun (ICANN) bir bölümü olan İnternet Tahsisli Sayılar Kurumu (IANA) tarafından matematiksel olarak üretilir ve tahsis edilir. ICANN, internetin güvenliğinin korunmasına yardımcı olmak ve internetin herkes tarafından kullanılabilir olmasını sağlamak için 1998 yılında Amerika’da kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Herhangi biri internette bir alan adı kaydettirdiğinde ICANN’e alan adını kaydettirmesi için küçük bir ücret ödeyen bir alan adı kayıt şirketinden geçer.