Hill Bill

Hill Bill

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 315
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Balloon 27 LLC

Hill Bill motorsikletimizle akrobatik hareketler yaptığımız ve puan topladığımız bir Android oyunudur.

Motorsikletleri ve motorsikletlerle yapılan akrobatik hareketleri seviyorsanız Hill Bill denemek isteyebileceğiniz ücretsiz bir Android motor oyunudur.

Oyunumuzun kahramanı Bill tıpkı idolü Evel Knievel gibi akrobatik motor gösterilerinin yıldızı olmak istemektedir. Bu nedenle Bill bir garaj satışından satın aldığı son derece güvenilir (!) 3. el motoruyla kendi rampalarını oluşturur ve çalışmalarına başlar. Kısa süre içinde Bill arka bahçesinde yarattığı pistteki rampalarda çılgın akrobatik hareketler ve atlayışlarda ustalaşmıştır. Artık Bill'in yeteneklerini arka bahçesinden çıkarıp yollarda konuşturma zamanı gelmiştir.

Bill artık yeteneklerini çamurlu pistlerde, yarış pistlerinde ve hatta sirklerde sergilemektedir. Bill eğer yeteri derecede çalışıp pratik yaparsa karşısındaki en büyük mücadele olan Büyük Kanyon'u atlayabilecektir. 

Oyunda birçok farklı engelin olduğu pistlerde ölümcül akrobatik hareketler yapıyoruz. Çöpler, hurda arabalar, uçaklar, sirk hayvanları, kanyonlar ve daha fazlası oyunda karşımıza çıkacak olan engeller. Hill Bill'de seyircileri etkilemek işin büyük bir parçası. Hem karada hem de havada bu amaç için birçok farklı akrobatik hareket gerçekleştirebiliyoruz. Teker kaldırmalar, havada takla atmalar, süpermen duruşu yapmalar bu hareketlerden bazıları.

Oyunda 6 farklı dünyada ve 60'dan fazla bölümde yeteneklerimizi gösterebiliyoruz. Bill'in arka bahçesinin yanında çamurlu bataklıklar, yarış pisti, Sirk, ve Büyük Kanyon gibi farklı mekanlarda gösteri yapacağız. Oyunda ilerledikçe yeni bisikletler ve kıyafetler satın almamız mümkün olacak.

Oyun hakkında fikir sahibi olmak için buradan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz: