Holey Crabz Free

Holey Crabz Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 189
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameResort

Holey Crabz Free sahildeki yengeçleri yuvalarına ulaştırmaya çalıştığınız yaratıcı bir zeka ve bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemlerine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Holey Crabz Free ile amacınız plaj üzerinde farklı yerlerde bulunan farklı renklerdeki yengeçleri kendi renklerine uygun olan yuvalarına götürmeye çalışmak.

Yengeçleri yuvalarına götürürken dikkat etmeniz gereken şey ise plaj üzerinde belirlenen tüm noktaların üzerinden geçmelerini sağlamak ve sonraki bölümleri açtırabilmek için ihtiyacınız olan deniz yıldızlarını toplamak.

Deniz yıldızlarının tamamını toplamak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor çünkü kumun üzerinde duran deniz yıldızları zaman içerisinde kayboluyor. Bu nedenle stratejinizi hemen belirlemeli ve yuvaya giden yolu bir an önce bulmanız gerekiyor.

Yengeçlerimizi yuvalarına götürmek için yapmanız gereken şey oldukça basit. Yengecimizin üzerine dokunuyoruz ve sonrasında yuvaya kadar bir çizgi çeker gibi sürüklüyoruz. Daha öncede söylediğim gibi bunu yaparken tüm haritayı dolaştığınıza ve doğru renk yengeci doğru renk yuvaya gönderdiğinize emin olmalısınız.

Hem zeka hem de bulmaca oyunlarını seven kullanıcıların elinden bırakamayacağı bir oyun olan Holey Crabz Free'yi denemenizi öneririm.