Hype Machine

Hype Machine

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hypem

Çevrimiçi bir müzik dinleme servisidir.

Hype Machine, internet üzerinden müzik dinleyebileceğiniz ve yeni müzikler keşfedebileceğiniz güzel bir web servisidir. Özellikle sürekli aynı şeyleri dinlemekten sıkıldıysanız ve yeni müzikler keşfetmek istiyorsanız Hype Machine bunun için çok uygun bir platform diyebilirim.

Hype Machine'nin en önemli özelliği, müzik blogger'larının yazdıklarına kısa yoldan erişmenizi sağlaması diyebilirim. 800 adet özel olarak seçilmiş müzik blogger'ının o anda neleri tartıştığını, hangi müziklerle ilgilendiğini görebiliyorsunuz.

Bu bloggerların seçtikleri müzikleri Hype Machine üzerinden dinleyebiliyor, favorilerinize ekleyip daha sonrası için saklayabiliyorsunuz. Ayrıca bu bloglara takipçi olabiliyor ve arkadaşlarınızın favorilerini de tek bir tıkla görebiliyorsunuz.

Bu sayede normalde erişemeyeceğiniz farklı ve orijinal müziklere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Servis üzerinde en son müzikler, popüler artistler, twitter, yeni çıkan albümler, bütün blogların listesi gibi şeylere çok kolay bir şekild erişebiliyorsunuz.

Ayrıca geçtiğimiz yılın en iyi 50 sanatçısı, albümü ve şarkısı da yine parmaklarınızın ucunda. Yine şarkılara rock, pop, dans, elektronik, funk gibi farklı kategorilerden erişebiliyorsunuz. Böylece dinleyeceğiniz şarkıları seveceğinizden emin olabiliyorsunuz.

Kısacası başarılı bir müzik keşfetme platformu olan Hype Machine'i, müzikle ilgili herkese tavsiye ediyorum.