i Find Hotels

i Find Hotels

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 753
  • DOSYA BOYUTU 7.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hotels Combined Pty Ltd

i Find Hotels, on binlerce oteli ve yüz binlerce fırsatı mobile taşıyan başarılı bir otel bulma uygulamasıdır.

i Find Hotels, temel olarak otelleri fiyat ve sundukları dönemlik fırsatlar bazında tarayarak kullanıcıların isteklerine cevap veren bir mobil uygulamadır.

Booking.com, Expedia.com, Hotels.com ve Hilton gibi dünyanın önde gelen otel bulma sitelerinde yer alan tüm bilgi ve fırsatları tek bir uygulamaya sığdıran i Find Hotels, yüz binlerce otel firsatını değerlendirerek kişiye en uygun bilgileri getirerek hızlıca rezervasyon yapılmasını sağlar. Neredeyse tüm dünyadaki otelleri kapsayacak kadar geniş bir ağa sahip olan uygulama, konum tabanlı olarak da hizmet verebiliyor. Bununla birliket bulunduğunuz konuma en yakın iki yüz oteli görüntüleyebiliyorsunuz.

Otellere dair, fiyat, popülerlik, konum, havaalanına uzaklık, harita ve daha birçok önemli bilgiye yer veren uygulama retina ekran özelliğini destekleyecek şekilde hazırlanmış. Üstelik tüm bunlar Türkçe.

Not: Uygulamanın ismi HotelsCombined olarak değiştirilmiştir ve indirme linkine tıkladığınızda geliştirilmiş ve yeniden düzenlenmiş uygulama sayfasına yönlendirileceksiniz.