iBooks

iBooks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,224
  • DOSYA BOYUTU 43.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apple

iBooks uygulaması ile iOS cihazınıza, ister gece ister gündüz kitap indirip okuyabilirsiniz. iBookStore üzerinden indirdiğiniz bu kitaplar ile cihazınızda güzel bir arşiv yapmanızda mümkün.

iBookStore üzerinden her çeşit kitabı bulup, indirmenizi ve okumanızı sağlayan iBooks uygulaması, kitaplık şeklinde raf raf kitaplarınızı arşivlemenize yarıyor. Bu arşiv üzerinden indirdiğiniz kitapları bulmak ve okumak da oldukça basit. Bulduğunuz kitapların dokunarak sayfalarını çevirebilir ve istediğiniz yerlerine yer imi ve notlar ekleyebilirsiniz.  

iBooks ile okuyacağınız kitaplarda, metinlerin yanında görseller, diyagramlar ve en ilginci ilgili videoları da bulabileceksiniz. Uygulama üzerinden kitap okurken 7 font, 3 arka plan rengi ve 3 farklı sayfa yerleşiminden istediklerinizi seçebilirsiniz. Arama özelliği ile koca kitapta istediğiniz bir ifadeyi kolay bir şekilde bulmanızda mümkün. Bunun yanında seçilen kelime ve cümleyi de iBooks uygulamasına okutmanızda en iyi özelliklerinden birisi.

iBooks tüm bu özelliklerin hepsini iCloud hesabınızla eşlediğiniz zaman her yerden kitaplarınıza ulaşmanızı da sağlıyor. Uygulama ePub ve PDF formatlarını desteklediği için herhangi bir yerden edindiğiniz e-kitapları iTunes'ı eşleyerek cihazına gönderebilirsiniz.