iCare Data Recovery Free Edition

iCare Data Recovery Free Edition

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,228
  • DOSYA BOYUTU 4.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iCare Recovery Software Ltd.

iCare Data Recovery Free ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

iCare Data Recovery Free silinen dosyaları geri getirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Programın adında her ne kadar Free kelimesi geçiyorsa da program tam olarak ücretsiz bir dosya kurtarma yazılımı değildir. iCare Data Recovery Free Edition size 2 GB boyutunda dosya kurtarma limiti sunmaktadır. Bu boyut yine de birçok silinen dosyayı geri getirebilmeniz için yeterli olabilmektedir.

iCare Data Recovery Free ile yanlışlıkla bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaları geri getirebilmenin yanında hafıza kartından dosya kurtarma ve USB belleklerden dosya kurtarma gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. Genelde hafıza kartları ve USB bellekler gibi çıkarılabilir depolama birimlerinden dosya silindiğinde bu dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderilmez vbe direkt olarak silinir. Geride iz bırakmayan bu fotoğraf, video ve resim gibi dosyaları normal yollarla geri getirebilmek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle silinen dosyaları geri getirmek için özel olarak tasarlanmış iCare Data Recovery Free gibi bir program kullanarak bu dosyaları geri getirmek gerekmektedir.

iCare Data Recovery Free sabit disklerinizi formatladığınızda yedeklemeyi unuttuğunuz ve format sonucu silinen dosyaları da geri getirebiliyor. Eğer hassas dosyalarınızı yanlışlıkla sildiyseniz iCare Data Recovery Free size bu konuda yardımcı olabilecek güzel bir alternatiftir.