Icecream PDF Converter

Icecream PDF Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,170
  • DOSYA BOYUTU 126 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICECREAM APPS.

Icecream PDF Converter sayesinde belgelerinizi PDF haline getirmek çok kolay bir hale geliyor.

Icecream PDF Converter programı, PC kullanıcılarının ellerinde bulunan dokümanları PDF formatına çevirebilmek, yahut PDF'leri diğer belge formatlarına dönüştürebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem çok geniş sayıda format desteği sunabilmesi, hem de tüm bu işlemleri çok sayıda özellik ve sade bir kullanımla birleştirebilmesi sayesinde göz atmak isteyebileceklerinizden birisi olacağını düşünüyorum.

Programın özelliklerinden faydalanarak PDF'e dönüştürebileceğiniz dosya formatları şu şekilde sıralanıyorlar: DOC, DOCX, ODT, XLS, XLSX, ODS, HTML, TIFF, JPG, BMP, PNG, GIF, EPUB,XPS. Bunun yanında PDF'den dönüşüm yapabileceğiniz formatlar da var: JPG, BMP, DOC, ODT, TIFF, PNG, GIF, EPS, HTML.

Hem tek tek PDF dönüştürme işlemlerini hem de toplu dönüştürmeyi destekleyen Icecream PDF Converter, belgeleriniz içerisindeki verilerin yerleşiminin yeniden düzenlenmesi gibi konularda da biçimlendirme olanaklarını sunuyor.

PDF dosyalarınız veya diğer belge formatlarındaki dosyalarınız birden fazla sayfadan oluşuyorlarsa, hangi sayfalar arasının dönüşüme tabii tutulacağı, ayrıca dosya birleştirme yapılıp yapılmayacağı gibi konular da programın kullanıcılara sundukları geniş seçenekler arasındalar. Dönüştürme sonrasında sayfaların sıralamalarının orijinalinden farklı olmasını isteyenler için de sayfa sıralaması değiştirme imkanları dönüşüm öncesinde mevcut.

Herhangi bir sınırlamaya sahip olmayan ve sürükle bırak desteğine de sahip olan uygulamayı tüm PDF dönüştürme ihtiyacına sahip olanlar denemeliler.