Icecream Slideshow Maker

Icecream Slideshow Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,492
  • DOSYA BOYUTU 19.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICECREAM APPS.

Icecream Slideshow Maker ile sunum ve slaytlarınızı ücretsiz ve gelişmiş bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Icecream Slideshow Maker programı, ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan slayt ve sunum hazırlama programları arasında yer alıyor. Çok basit ve sade kullanımını güzel sonuçlarla birleştirdiği için göz atmak isteyebileceğinize inandığım uygulama, elinizdeki fotoğraflarınızı kullanarak sevdiklerinize veya iş arkadaşlarınıza yahut sadece kendinize etkili slayt şovları hazırlamanıza yarıyor.

Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı belli bir düzende arka arkaya dizebiliyor, daha sonra arkaplana sevdiğiniz müzikleri ekleyerek kolayca sunumunuzu daha eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz. Fotoğraflarınız arasındaki geçişlerde çeşitli efektler kullanabildiğiniz için arka arkaya gelen bu geçişlerin can sıkıcı olmaktan kurtulması da mümkün oluyor.

Elbette programda hangi fotoğrafın kaç saniye boyunca görüntüde kalacağı, önizleme seçenekleri ve sonuç elde etme butonları da yer alıyor. Böylelikle sunum ve slaytlarınızın çok ince detaylarla olmasa da genel olarak kişiselleştirilmeleri çok basit bir hale geliyor.

Geçmişte düzenlediğiniz slaytları kolayca yeniden tarihçeniz üzerinden inceleyebiliyorsunuz ve böylece her defasında dosyaların nerede olduklarını hatırlamaya da gerek kalmıyor. Her bir fotoğrafın teker teker parametrelerinin düzenlenebilmesi sayesinde tüm ihtiyaçlarınızın karşılanacağını düşünüyorum.

Slayt ve sunumlar hazırlamak isteyen kullanıcılar göz atmadan geçmesinler derim.