Iconic

Iconic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flow Studio

Resimlerden ve sembollerden gelen ipuçlarını yakalayıp doğru kelimeyi bulmanız gereken Iconic ücretsiz bir bulmaca oyunu.

Kelime bulmacaları hoşunuza gidiyorsa ve İngilizce dil probleminiz yoksa Iconic oldukça stilistik bir oyun. Piktografik ipuçları kullanılıyor. Sizin de amacınız bu resimlerdeki anlamı çözüp doğru kelimeyi bulmak. Her bulmacada size yardımcı olan harfler ve kelimeler de bulunuyor. Siz tahmini çoktan yürüttüyseniz bir anlamı yok ama bazı sorular ipucu olmadan ebediyen sürebilirdi. Iconic, tamamen ücretsiz olan bir oyun ama oyun iç satın alma seçeneğinden reklamları kaldırabiliyorsunuz.

Iconic'teki meydan okuma, sizin ikonları kelimeye dönüştürebilme yeteneğiniz üzerinden gidiyor. Görsel dil ve popüler kültür hakkındaki bilginizi ölçümleyebileceğiniz bu oyun genel kültürü size başka bir şekilde sunuyor. İkonlar, smileyler, ve birçok farklı semboller kuşatıldığınız bu oyunda sessiz sinema benzeri bir oyun oynuyorsunuz. Sevdiğiniz müzik grubunun adı alakası olmayan sembollerle anlamlı bir bütünlük kazanıyor. Görselin arkasındaki kelime oyununu çözün ve bulmacaların orjinal haline şaşırın.