Icy Monitor Server

Icy Monitor Server

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,152
  • DOSYA BOYUTU 0.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thanasis Georgiou

Icy Monitor Server, Android cihazınız üzerinden bilgisayarınızı izleyebilmeniz için gerekli sunucu yazılımıdır.

Icy Monitor Server, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla bilgisayarınız üzerinde olan biten aktiviteleri görüntülemenize olanak sağlayan Icy Monitor programı yardımıyla bilgisayarınıza erişim sağlayabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde bulunması gereken sunucu programıdır.

Sistem tepsisi üzerinde çalışan program aracılığıyla bilgisayarınız için Android cihazınızı doğrulayarak, sonrasında Android cihazınız üzerinden nerede olursanız olun bilgisayarınızın CPU yükünü, sıcaklığını, GPU yükünü, saatini, fan hızını, kullandığı gücü ve çok daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Bunların dışında bilgisayarınız üzerinde çalışmakta olan uygulamaları takip edebilir, uygulamalar tarafından kullanılmakta olan belleği, boşta olan sistem belleğini ve sabit diskiniz üzerinde yer alan boş depolama alanını görüntüleyebilirsiniz.

Icy Monitor Android uygulaması yardımıyla takip etmek istediğiniz bilgisayar üzerinde bulunması gereken bir sunucu yazılımı olan Icy Monitor Server gerçekten kullanışlıdır.

Not: Icy Monitor Server'ın kurulu olduğu bilgisayarı Android cihazlarınız üzerinden takip edebilmek için Icy Monitor Android uygulamasına ihtiyacınız olacaktır.