Image Transfer

Image Transfer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 74
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Capable Bits

Image Transfer, fotoğraf ve videolarınızı farklı cihazlara transfer etmek için kullanabileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Image Transfer, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek WiFi bağlantısı üzerinden fotoğraf ve videolarınızı diğer cihazlarınıza aktarmanızı sağlayan yararlı bir uygulamadır. iPhone, iPad ve iPod'larınız ile kullanabileceğiniz uygulama bilgisayarlarınızda da çalışmaktadır. Uygulamayı kullanarak fotoğraf ve video transfer edebilmek için cihazlarınızın aynı WiFi üzerinden internete bağlı olması yeterlidir.

Uygulamanın kullanımı şaşırtacak şekilde çok kolay. Bu nednele kullanırken herhangi bir kullanım zorluğu yada problem ile karşılaşmazsınız. Uygulama fotoğraf ve videolarınızı oldukça hızlı ve kolay bir şekilde cihazlarınız arasında transfer eder. Ayrıca uygulama ile transfer edeceğiniz fotoğraf ve videolar için herhangi bir sayı limiti bulunmamaktadır.

Uygulamanın arayüzü tamamen kolay kullanım sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamanın özelliklerine arayüz üzerinden kolayca ulaşarak keşfedebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi ise uygulamanın transfer yapmak istediğiniz her iki cihaz üzerinde de yüklü olması gerektiğidir. Bu sayede fotoğraf ve videolarınızı cihazlarınız arasında transfer edebilirsiniz.