Imagenator

Imagenator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 313
  • DOSYA BOYUTU 1.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Argus Magnus

Imagenator, en sevdiğiniz resimleri TARGA, DDS, HDR veya PFM formatlarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz pratik, çok yönlü ve güvenilir bir format dönüştürme programıdır.

Imagenator, genellikle grafik tasarımcılarının çalıştığı farklı resim formatlarına dönüştürme işlemini gerçekleştiren gayet faydalı bir programdır. Grafik tasarımcısı olun yada olmayın, PBM RAW, TARGA, KOALA, FAXG3 veya DDS formatlarına resim dönüştürmeniz gerekirse Imagenator sizin yerinize kolayca yapabilir.

Programın asıl amacı farklı resim formatlarını aynı anda çoklu olarak yukarıda belirtilen formatlara dönüştürmek. Bu tarz farklı veya daha önce hiç duymadığınız resim formatlarını profesyonel grafik tasarımcıları kullanmaktadır.

Program farklı resim formatlarına dönüştürebildiği gibi JPG, ICO ve BMP gibi popüler resim dosyası formatlarını da desteklemektedir. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Imagenator ile aynı anda birden fazla resmin dönüştürme işlemini rahatça yapabilirsiniz. Dönüştüme işlemini Dosya menüsünden veya sürükle bırak özelliğine kullanarak başlatabiliyorsunuz. Dönüştürmek istediğiniz resimleri belirledikten sonra. bu resimlerin dönüşeceği formatı, dönüştükten sonra hangi lokasyonda olmalarını istediğinizi, kalitelerini ve yeniden boyutlandırma ayarlarını belirleyebilirsiniz.

Dönüştürme işlemi beklenildiği kadar uzun sürmüyor ve dönüştürme işleminden sonra dönüştürdüğünüz tüm resimlerin birer ufak resimlerini ana ekranda görebiliyorsunuz.

Gayet rahat bir şekilde dönüştürme işlemi yapabileceğiniz Imagenator oldukça güvenilir ve ücretsiz bir program olarak benim beğenimi kazandı. Sizde farklı ve profesyonel resim formatlarına dönüştürme işlemi yapmak istiyorsanız kesinlikle bir göz atmanızı tavsiye ederim.