İngilizce Kelime Öğren

İngilizce Kelime Öğren

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,779
  • DOSYA BOYUTU 3.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ulaş Öcal

İngilizce Kelime Öğren, İngilizce kelime bilginizi arttırmak için hazırlanan oldukça yararlı ve ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır.

İngilizce Kelime Öğren, İngilizce öğrenmek ve kelime bilgisini arttırmak isteyenlerin kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir programdır.

Oldukça sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde kolayca kullanabileceğiniz uygulama içerisinde, Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe test bulunmaktadır. İstediğiniz dil seçeneğini belirledikten sonra uygulama ekranının alt kısmında bulunan soruları yanıtlamalısınız. Test olarak karşınıza gelne soruları çözdükçe, ekranın sağ üstünde yaptığınız doğru yanlış rakamlarını görebiliyorsunuz. 5 şıklı sorularda size seçtiğiniz dile göre bir kelime soruluyor ve sizde o kelimenin karşı dildeki anlamı doğru olarak aşağıdaki seçeneklerden bulmak zorundasınız.

Programın en güzel yanlarından biri ise, yeni öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak kendinize listeler oluşturarak, bu listelerde yer alan kelimeler ile kendinizi test edebilirsiniz. Kendi testinizi yapabilmeniz için en az 5 kelime girmelisiniz.

İngilizce öğrenmenize ve kelime bilginizi arttırmanıza yardımcı olacak olan uygulamayı, ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.