Inpaint

Inpaint

kullanıcı

Fotoğraflarınızdaki istenmeyen objeleri yok etmek ve rötuşlarla en iyi sonucu almak için Inpaint resim editörü sizi bekliyor.

Fotoğraflarınızdaki beğenmediğiniz detayları basit birkaç adımda silmek ister misiniz? Inpaint teknik bir program bilgisi gerektirmeden resimlerdeki istenmeyen detayları temizleyebilir. Fotoğraf üzerindeki filigran, tarih damgası gibi gereksiz yazıların yanında bir kişiyi, bir arabayı veya aklınıza gelen herhangi bir objeyi de fotoğrafınızdan silebilirsiniz.

Kapsamlı fotoğraf editörleri bu işi yapsa da bunun için programı iyi düzeyde kullanmanız gerekir. Inpaint ise işlemleri basit birkaç adımda tamamlamanızı sağlar. İstenirse program aracılığıyla portre fotoğraflarda rötuş yapılarak sivilceler yok edilebilir, kırışıklıklar giderilebilir.

Inpaint İndir

  • Fotoğraflarınızdan nesneleri sihirli bir şekilde yok edin - Inpaint, seçilen alanı çevreleyen görüntü verilerinden alınan akıllıca oluşturulmuş dokularla sihirli bir şekilde doldurur. Fotoğraflarınızdan insanları ve diğer istenmeyen şeyleri silin. Birkaç basit hareketle tam da olmasını istediğiniz gibi net, muhteşem fotoğraflar elde edebilirsiniz. Inpaint’in Magic Wand aracı bir fotoğraftaki gereksiz nesneleri veya kişileri kelimenin tam anlamıyla saniyeler içinde seçmenize olanak tanır, tek yapmanız gereken Inpaint’in gerisini halletmesine izin vermektir.
  • İstenmeyen öğeleri yok edin - Fotoğraflarımızda görmek istemediğimiz bilgilerden ayrı kompozisyon için o kadar da önemli olmayan pek çok bilgi vardır. Bunlar kamera tarih damgaları, çeşitli web siteleri tarafından yerleştirilen filigranlar ve bir fotoğrafta olmasını istemediğimiz başka nesnelerdir. Basit ve etkili araçlarla istenmeyen öğeleri tamamen zahmetsizce kaldırabilirsiniz.
  • Fotoğraflardan nesneleri çıkarın - Bir fotoğraftaki küçücük bir nesne tüm kompozisyonu mahvedebilir, hatta başlangıçta umduğunuzun tam tersi bir etki yaratmasını sağlayabilir. Inpaint ile fotoğraflardan nesneleri kaldırmak, neredeyse çekim yapmak kadar kolaydır. Sadece üç adımda elektrik direklerini, insanları, binaları ve diğer öğeleri hiç orada değillermiş gibi yok edebilirsiniz.
  • Eski fotoğrafları düzeltin - Sahip olduğumuz bazı eski fotoğraflar hala değer taşıdıkları ve pozitif duygular getirdikleri için bizim için hala önemlidir. Özellikle eski fotoğraflardan bahsediyorsak lekeler, gözyaşları, yırtılmalar kaçınılmazdır. Neyse ki t Inpaint ile taranmış eski bir fotoğrafın dijital kopyası kolayca rötuşlanabilir. Ufak ama yetenekli yardımcı, tüm bu sinir bozucu kusurları minimum çabanızla ortadan kaldırır. Sadece fotoğraftaki sorunlu bölgeleri seçin ve düzeltin.
  • Inpaint ile cildinizi güzelleştirin - Kırışıklıkları rötuşlayın, cilt kusurlarını giderin. Inpaint, fotoğraflarda cildinizi hızla güzelleştirmenize ve göstermek istemediğiniz her şeyi gizlemenize olanak tanır. Sadece Marker aracı veya Magic Want aracını sorunlu bölgeye uygulayın, farkı anında göreceksiniz.