Intel Anti-Theft Service

Intel Anti-Theft Service

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,376
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici intel

Intel Anti-Theft Service, olası çalınma ve kaybolmalara karşı özel bilgi ve dokümanlarınızın güvenliğini sağlayan bir programdır.

Bilgisayarlar, kişilerin özel hayatlarından çok değerli iş sırlarına kadar çeşitli önemli bilgiler içerebiliyor. Bu gibi bilgi ve belgelerle ayrı bir değere sahip olan bilgisayarların çalınması ya da kaybolması ile birlikte oldukça yüksek seviyede tehlikeli durumlar ortaya çıkabiliyor.

Intel Anti-Theft Service ile olası kayıp ve çalınma olaylarına karşı güvenlik önlemi alabilirsiniz. Bilgisayarın çalınması ya da kaybolması durumunda Intel Anti-Theft Service üzerinden bilgileri uzaktan kilitlemek mümkün. Intel Anti-Theft Service internet adresi üzerinden gerçekleşecek bu işlemle önemli bilgi ve belgelerinize bir başkasının ulaşması adına mümkün olduğunca önlem almış olursunuz. Intel Anti-Theft Service aynı zamanda masaüstü çözümler de sunabiliyor ve kullanıcısına çeşitli özellikler sunuyor.

Birden fazla bilgisayarı tek hesap üzerinden kontrol edebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Not: Programı indirmek için öncelikle yönlendireceğimiz intel ekranından kayıt olmalısınız. İndirme dosyasını bu işlemin ardından edinebilirsiniz.