Video Card Detector

Video Card Detector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,134
  • DOSYA BOYUTU 0.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sitedevs

Bilgisayarınızdaki ekran kartının tüm gereken bilgilerini elde edebilmek için ücretsiz olan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Video Card Detector programı, sisteminizde bulunan ekran kartının bilgilerini elde edebilen ve size bunu sade bir arayüz ile rapor olarak sunan ücretsiz ve basit bir program. Özellikle eski bilgisayarların sürücülerinin artık zor bulunur olması nedeniyle yeniden Windows kurduğunuzda marka-model bilgilerini hatırlamıyorsanız ve sürücüler konusunda sorunlarınız varsa Video Card Detector oldukça işinize yarayacak demektir.

Program tarafından sunulan bilgilerin bir kısmına elbette Windows'un kendi cihaz yöneticisinden de ulaşılabiliyor ancak maalesef bu bölüm özellikle yeni kullanıcılara biraz karmaşık gelebiliyor. Dolayısıyla sadece son kullanıcı tarafından ihtiyaç duyulabilecek bilgileri sunmaya çalışan program, gereksiz detaylarla boğulmanızı engelliyor ve sade arayüzünde tüm gerekenleri en iyi şekilde listeliyor.

Herhangi bir kurulum istememesi nedeniyle istediğiniz taşınabilir cihazda başka bilgisayarlara götürebilir ve anında çalıştırabilirsiniz. Program çalıştıktan sonra tek yapmanız gereken "Get Video Card Details" butonuna basmak ve programın gerekli olan bilgileri yayınlamasını beklemek.

Video Card Detector'ün sunabildiği bilgiler arasında ekran kartının adı, işlemcisi, tazeleme hızı, RAM'i, açıklaması, ürün anahtarı ve sürücü sürümü yer almakta. Maalesef ortaya çıkan raporu kaydetmek mümkün değil ve sunulan bilgileri teker teker kopyalayarak başka bir dosyaya kaydetmek gerekiyor.