Internet Cafe Simulator

Internet Cafe Simulator

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 41,083
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cheesecake Dev

Dünyanın en iyi internet kafesini kur.

Internet Cafe Simulator PC yeni bir internet kafe simülasyon oyunudur. Oyunda kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Cheesecake Dev tarafından geliştirilen ve hem Windows hem de Android platformu kullanıcılarına sunulan Internet Cafe Simulator, Türkçe dahil 9 farklı dil desteği ile oynanabiliyor. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan Internet Cafe Simulator'de oyuncular bir internet cafe'yi işletmeye çalışacaklar. Dünyanın en gerçekçi internet kafe oyunu olarak ifade edilen Internet Cafe Simulator indir,  geniş içeriği ile oynanmaya devam ediliyor.

Internet Cafe Simulator Özellikleri

  • Türkçe dahil 9 farklı dil desteği,
  • Tek oyunculu bir oynanış,
  • Zengin içerik,
  • Dünyanın en gerçekçi internet kafe oyunu,
  • Detaylı içerikler,

Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, fiyatı çok ağır olabilir. İnternet kafenizi yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Kripto para satın alabilir ve internet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak internet kafenize gelen insanların gelme ihtimalini artırabilirsiniz. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek puan vermeleri için çalışanlar bile alabilirsiniz. Hadi dünyanın en iyi internet kafesini oluşturalım!

Internet Cafe Simulator İndir

Windows için Steam üzerinde Android için de Google Play üzerinde lansmana çıkan Internet Cafe Simulator indir, başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından 'çoğunlukla olumlu' olarak değerlendirilen başarılı internet kafe simülasyon oyunu, binlerce kopya satmaya devam ediyor. Oyunu hemen satın alıp oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan