Interval

Interval

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • DOSYA BOYUTU 30.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jason Stockton

Interval, düzenli spor yapanlara yönelik tasarlanmış, pratik bir egzersiz takip programı.

Interval, spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getirmiş veya en azından bu düşünceyi taşıyan kişilere hitap eden bir uygulama. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu uygulama sayesinde fiziksel aktivitelerimizi daha düzenli bir hale sokabilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamaya girdiğimizde ilk olarak bir hayli modern görünen arayüz tasarımı göze çarpıyor. Bu tarz bir uygulamaya yakışan bir tasarıma sahip olan Interval'ın tek iyi olduğu nokta elbette tasarım değil. Görsel öğelere ek olarak uygulamanın kullanım özellikleri de iyi bir şekilde optimize edilmiş. Sadece birkaç saniyede egzersiz programlarımızı oluşturabiliyor ve oluşturduğumuz programların takip işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Sesli komut desteği sunan uygulama egzersizler esnasında direktifler vererek sürekli olarak cihazımızı elimize alıp vakit kaybetmemizin önüne geçiyor. Ekrana bakmadan o an ne yapmamız gerektiğini, kaç tekrar yapmamız gerektiğini takip edebiliyoruz. Buna ek olarak egzersizler sırasında müzik de çalabiliyor olmamız bir başka dikkat çeken özellik.

Kısaca Interval düzenli spor yapanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir uygulama. Basit tutulan ve keyifli bir deneyim sunan Interval, sağlığını korumak için spor yapan herkesin cihazında bulunmalı.