IP Change Easy

IP Change Easy

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 37,628
  • DOSYA BOYUTU 0.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JMCNSOFT Co., Ltd.

IP Change Easy, bilgisayarınızın IP adresini kolayca değiştirmenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

IP Change Easy, adında da anlaşılacağı gibi kullanıcıların IP adreslerini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmelerine olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır. Programı ilk kez kullanıyor olsanız bile IP Change Easy ile IP adresinizi değiştirmek oldukça kolaydır.

Kurulum işlemi oldukça basittir ve kullanıcıların ekstra bir müdahalesine gerek kalmadan tamamlanmaktadır. Kurulum sonrasında programı yönetici olarak çalıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça düzenli ve iyi şekilde organize edilmiş bir Windows penceresinden ibarettir. Ağ bağlantısını seçebileceğiniz, IP adresini otomatik olarak alabileceğiniz veya kendinizin belirleyebileceğiniz bölümlerin dışında alt ağ maskesi ve varsayılan ağ geçidi ayarlarını yapılandırabileceğiniz bölümler program içerisinde yer almaktadır.

Windows tarafından kullanıcılara sunulan araçlarla aynı mantığa sahip olan IP Change Easy, sahip olduğu profil desteği sayesinde farklı IP adresi profilleri oluşturmanıza ve istediğiniz zaman bu profiller arasında geçiş yapmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda DNS ayarlarını nasıl değiştirmesi gerektiğini bilmeyen kullanıcılar için de oldukça büyük bir kolaylık sağlayan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap etmektedir.

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan program, aynı zamanda oldukça iyi bir tepki süresine de sahiptir. Sezgisel düzeni ve genel olarak basit kullanımı sayesinde kullanıcılara IP adreslerini kolayca değiştirebilmeleri için kullanışlı bir seçenek sunan IP Change Easy'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.