İstanbul Şehir Rehberi

İstanbul Şehir Rehberi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,310
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Şehir Rehberi ile aradığınız adresi kolayca bulabilirsiniz

İstanbul Şehir Rehberi kullanıcılara İstanbul üzerinde aradıkları adresi kolayca bulmalarına ve şehri keşfetmelerine yardımcı olan bir harita hizmetidir.

Hizmet uydu üzerinden çekilmiş fotoğraflarla oluşturulan bir İstanbul haritasını yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçenekleriyle kullanıcılara sunmaktadır. Kullanıcılar ilçe, semt, mahalle ve sokakları detaylı bir şekilde görüntüleyebilen bu harita sayesinde kolayca aradıkları noktayı bulabiliyor ve şehri keşfedebiliyor. Gerçek fotoğraflarla oluşturulmuş olan harita sayesinde binaları, cadde ve sokakları aklınızda tutabilmek ve yer bulabilmek oldukça kolay hale gelmekte.

İstanbul Şehir Rehberi adres bulma ve adres arama konusunda kullanıcılara oldukça yardımcı olmakta. Servis içerisinde yer alan arama fonksiyonuyla bulmak istediğiniz adresin bilgilerini girerek bu adresin haritadaki konumunu otomatik olarak görüntüleyebilmektesiniz. Bunun yanında Eczane, hastane, itfaiye, eğitim kurumu, kamu kurumu, kültürel tesisler ve ulaşım hatları gibi önemli noktaları bulabilmeniz için hizmet kolay bir önemli nokta bulma aracı sunuyor. Bu araç sayesinde ilçeler bazında bu kurumları arayabilmekte, hatta aranan önemli noktanın türünü detaylı olarak sorgulayabilmektesiniz.