iTranslate Converse

iTranslate Converse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • DOSYA BOYUTU 43.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iTranslate GmbH

iTranslate Converse, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz basit ve kolay kullanımlı bir çeviri uygulamasıdır.

iTranslate Converse, mobil cihazlarınızda yeni bir deneyim yaşayabileceğiniz oldukça iyi bir çeviri uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız veya iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz uygulamada, gürültülü ortamlarda dahi son derece başarılı çevirilerle karşılaşabilirsiniz. Seyahat ederken kullanabileceğiniz bu uygulamaya şimdi biraz daha yakından bakalım.

Akıllı cihazlarla yapabileceklerimizin sınırları henüz belirlenmedi. Yapacak veya yapılabilecek o kadar çok şey var ki, teknoloji ile haşır neşir olan bizler dahi birçok konuda kendimizi eksik hissediyoruz. Gerçek zamanlı çevirinin bir gün gerçek olabileceğini de iTranslate Converse uygulaması ile tanışana kadar pek tahmin etmiyorduk.

iTranslate Converse, sonuçlarının kısa süre içerisinde sizi şaşırtacağı bir çeviri uygulaması diyebiliriz. Seyahat ederken kullanabileceğiniz uygulamada, sonuçların çarpıcı bir şekilde geliştirilmesinin yanına sıra doğal bir çeviri deneyimi ile karşılaşacaksınız. Mobil cihazınızı tam anlamıyla bir çeviri aletine dönüştüren iTranslate Converse, üstün çeviri doğruluğu ile de takdirimi kazandı diyebilirim.

Anında 38 dilde sohbet edebileceğiniz, çeviri sonuçlarını gerçek zamanlı olarak alabileceğiniz, basit ve kolay bir çeviri uygulaması arıyorsanız iTranslate Converse'i ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.