İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 319
  • DOSYA BOYUTU 10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Unibel

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Android cihaz kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulamadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulama her İzmirlinin mobil cihazında kesinlikle bulunmalı.

Kullanışlı, hızlı çalışan ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir arayüz sunan uygulama ile haberlerden ulaşıma kadar ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere anında ulaşabiliyorsunuz. Diğer uygulamaların aksine butonların büyük simgelerden oluşması, yer imleri gibi tasarlanmış olması o anda ihtiyacınız olan içeriği kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Örneğin; bulunduğunuz bölgede su kesintisinin ne kadar süreceğini öğrenmek için ana menüde “Su Kesintileri” sekmesine, yakınınızdaki eczaneleri öğrenmek için “Eczaneler” sekmesine, metro – otobüs – izban – vapur saatlerini öğrenmek, kentkart bakiyenizi sorgulamak için “Ulaşım” sekmesine dokunmanız yeterli oluyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi uygulamasını yüklediğinizde Android cihazınızda hali hazırda bulunan birçok uygulamaya ihtiyaç duymayacağınızı söyleyebilirim. Örneğin; sadece su kesintilerini öğrenmek için yüklediğiniz İzsu Genel Müdürlüğü uygulamasına veya kent kart bakiyenizi öğrenmek için yüklediğiniz KentKart Mobil uygulamasına artık ihtiyacınız olmayacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi uygulaması, ulaşım saatleri, su kesintisi, kentkart gibi sorgulama işlemleri ve diğer içerikleri güncel olarak sunabilmek için tahmin edeceğiniz üzere internet bağlantısı gerektiriyor.