Jelly Mania

Jelly Mania

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici miniclip

Jelly Mania karşımıza son derece kaliteli ve sürükleyici bir eşleştirme oyunu olarak çıkıyor.

Jelly Mania, üçlü eşleştirme oyunları oynamaktan zevk alan oyunseverlerin sevecekleri türden bir oyun. Miniclip tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel görevimiz benzer şekillere ve renklere sahip jöleleri yan yana getirip tüm ekranı temizlemek.

Oyunda karşılaştığımız grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Jölelerin tasarımları, animasyonlar, eşleştirmeler esnasında ortaya çıkan efektler son derece ilgi çekici. Çocuksu bir atmosfere sahip olmasına rağmen oyunu yetişkinler de büyük bir zevkle oynayabilir.

Jelly Mania'da jöleleri eşleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Yaptığımız hareketlere göre jöleler yer değiştiriyor ve üç tanesi yan yana gelince ortadan kayboluyorlar. Bu esnada kullanabileceğimiz farklı tipte güçlendiriciler var. Bunlar ekranın alt bölümünde sıralanmış halde bulunuyorlar. İhtiyacımız oldukça kullanabiliyoruz fakat her biri sınırlı sayıda sunuluyor.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de ilginç ve farklı tasarımlı bölümlere sahip olması. Bu sayede hiçbir bölüm öncekini çağrıştırmıyor ve daima yeni bir deneyim sunmuş oluyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu arıyorsanız Jelly Mania'yı denemenizi tavsiye ediyoruz.