Karaoke One

Karaoke One

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 855
  • DOSYA BOYUTU 11.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lisari SRL

Bilgisayarınızı bir karaoke cihazına çevirecek kadar kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Karaoke One kayda değer bir seçenek.

Masaüstü bilgisayarınla eğlenceli bir vakit geçirmenizi sağlayacak olan Karaoke One, kullanımınıza binlerce farklı müziği açıyor. PC versiyonundan sonra Windows Phone kullancıları için de bir sürüm çıkartan üreticiler mobil cihazlara henüz aynı kaliteyi sunamıyor olsalar da ilerisi her iki uygulama için büyük potansyel vaadediyor. Uygulamayı indirmek ücretsiz, ancak dilediğiniz müziklerin karaoke versiyonlarına ulaşmak için müzik paketlerini satın almanız gerekiyor.

Satın alacağınız müziklerin her biri müziğe uygun görsellerle süslenmiş. Öte yandan, seçeceğiniz her eser son derece okunaklı ve şık bir şekilde metinler ile senkronizasyonu gerçekleştirmiş olarak geliyor. Arada bir çıkan indirimlerle birlikte kimi müzikleri de ücretsiz olarak indirebileceğiniz süreli kampayalar da bulmanız mümkün.

Stüdyo kayıtlarından oluşan yüksek ses kaliteli parçalar iyi bir karaoke deneyiminin tüm gereksinimini yerine getiriyor. İşin üzücü tarafı, gerçekleştirmiş olduğunuz bu karaoke deneyimini kaydedemiyor oluşunuz. Evrensel bir uygulama kullanacak olduğunuz için buradaki özellikleri Windows Phone cihazınıza aktarabiliyorsunuz.