Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması

Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,012
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ANADOLU SİGORTA

Trafikte bir kaza gerçekleştirdiğinizde sigortanıza göndermek üzere bir kaza tespit tutanağını bu uygulama ile kolayca hazırlayabilirsiniz.

Trafikte başımıza ne geleceği genellikle bilinmez ve her gün gerçekleşen pek çok trafik kazası sonucunda hem can hem de mal kayıpları yaşanır. Özellikle araç sahiplerinin büyük zararlardan korunması için yaptırılan kasko için kazalarda birer tutanak tutulması gerekmektedir. Anadolu Sigorta'nın hazırladığı bu kaza tespit tutanağı uygulaması iPhone ve iPad sahiplerinin yüzünü güldürecektir ve kolayca tutanakların hazırlanmasını ve sigortaya gönderilmesini sağlamaktadır.

Uygulama telefonunuza yüklü durumdaysa kaza gerçekleştirmenizin ardından hemen onu açmalı, araçların fotoğraflarını çekmeli ve şemayı kullanarak kazanın hangi konumda gerçekleştiğini belirlemelisiniz. Belirlenen tutanak çok hızlı bir şekilde hazırlanabilmekte ve ardından Anadolu Sigorta'ya otomatik olarak gönderilmektedir.

Aynı zamanda aracınıza dair bilgileri önceden uygulamaya girerek tutanağı daha da hızlı kullanabilirsiniz. GPS bilgileri kullanılarak kaza mahali de otomatik olarak doldurulmakta ve adres ile uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Çarpışma yerinin kolayca çizilebilmesi ve sonucun her iki sürücünün de e-posta adresine gönderilebilmesi ise uygulamayı daha da kolay hale getirenlerden bir tanesi.