Kelime Cambazı

Kelime Cambazı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,413
  • DOSYA BOYUTU 16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tiramisu

Kelime Cambazı ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil bulmaca oyunudur

Kelime Cambazı eğer otobüs yolculukları gibi kısa boşluklarda eğlenceli bir mobil oyun oynamak isterseniz denemekten keyif alabildiğiniz bir bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu kelime oyunu eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız mobil cihazınızı bir eğlence merkezine dönüştürüyor. Kelime Cambazı'nda temel olarak her bölümde bize sunulan harfleri kullanarak farklı kelimeleri tahmin etmeye çalışıyoruz. Belirlenen kelime limitini doldurduğumuzda ise bir sonraki bölüme geçebiliyoruz. Harfleri kullanarak 3 harfli, 4 harfli, 5 harfli veya 7 harfli kelimeler oluşturabilmemiz mümkün.Ne kadar çok harfli kelime kurarsak o kadar çok puan kazanabiliyoruz. Puanlarımız birikince kelime limitimiz doluyor ve yıldız kazanarak diğer bölüme atlıyoruz.

Kelime Cambazı içerisinde 300 bölüm yer alıyor ve bu bölümler giderek zorlaşıyor. Aynı harfleri kullanarak birçok farklı kelime oluşturmamız gerekiyor. Bu işlem bizim kelime dağarcığımızı da geliştirmekte.

Kelime Cambazı internet gerektirmeden çalışabilen bir oyun. Güzel tasarlanmış arayüzüyle Kelime Cambazı hem göze hoş görünüyor hem de her yaştan oyuncuya bolca eğlence sunuyor.