Kentkart Mobil

Kentkart Mobil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,471
  • DOSYA BOYUTU 4.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KENT KART EGE ELEKTRONIK SANAYI VE TICARET A S

Kentkart Mobil ile güncel Kentkart bakiyenizi öğrenebilirsiniz

Kentkart Mobil, Kentkart bakiye sorgulama ve Kentkart doldurma konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir Kentkart uygulamasıdır.

Kentkart'ın kullanıldığı şehirlerde Kenkart sahiplerine büyük boyutta yardımcı olan uygulama sayesinde kullancılar Kenkart bakiye öğrenme işlemini oldukça zahmetsiz ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmekte.

İçerisine belli bir miktar kredi yüklenerek kullanılan Kentkart'ların içerisindeki bakiyeyi öğrenmek bazen büyük bir eziyet olmaktadır. Eğer Kentkart'ımızın içerisindeki bakiyeyi hatırlamıyorsak Kentkart yükleme noktası olan bir büfe veya bakkal gibi işletme bulmalı ve bakiyemizi sorgulatmalıyız. İşletmede sıra varsa veya Kentkart'ımız içerisindeki bakiye yeterliyse yükleme yapmadan çıkmak da hoş bir durum değildir. Bunun yanında Kentkart yükleme noktasının yolumuz üzerinden olmayışı acil olarak evden veya işten çıkmamız gereken durumlarda oldukça büyük bir derttir.

İşte Kentkart Mobil bütün bu dertlerden sizleri kurtaran bir Kentkart sorgulama uygulamasıdır. Kentkart Mobil ile Kentkart bakiyenizi öğrenebilmek için uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra tek yapmanız gereken Kentkart'ınızın üzerinde yazan numarayı uygulamaya girmek ve sonuçlara göz atmaktır.

Kentkart Mobil sadece bakiye sorgulamanın haricinde birçok kullanışlı özelliği de beraberinde getirmektedir. Uygulama ile bakiyenizin dışında en son Kentkart dolum tarihinizi, dolum miktarınızı ve son kullanım miktarınızı öğrenebilirsiniz. Bunun yanında kredi kartı bilgilerinizi uygulamaya tanımlayarak Kentkart'ınıza dolum yapabilmek de mümkündür. Eğer kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemezseniz uygulama size en yakın Kentkart dolum merkezlerini harita üzerinde işaretlemektedir. Bu sayede Kentkart dolumu konusunda büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Kentkart Mobil size en durakları bulma konusunda da yardımcı oluyor. Kentkart Mobil ile size en yakın otobüs durağını harita üzerinde görebilirsiniz. Bunun yanında bilgi almak istediğiniz otobüslerin anlık durumları ile ilgili bilgileri de görüntülemek mümkündür. Uygulamaya Facebook aracılığıyla kayıt olduğunuz takdirde favori duraklarınızı ve Kentkart bilgilerinizi kayıt edebilir ve her seferinde bu bilgileri tekrar girme zahmetinden kurtulursunuz.

Not: Uygulama şu an bazı illerde hizmet verememektedir

2.0.2 güncellemesi ile gelen yenilikler:

  • Uygulamaya Facebook aracılığı ile üye olabiliyorsunuz ve bu sayede favori duraklarınızı, favori kentkart bilgilerinizi favoriler kısmına kaydedebiliyorsunuz.
  • Artık kentkartınıza uygulama aracılığıyla yükleme yapabilirsiniz. Bu iş için kentkartınızın arkasındaki 11 haneli alias numarasını kullanabilirsiniz.
  • Kentkart bakiyenizi yine kentkartınızın arkasındaki 11 haneli numarayı kullanarak görüntüleyebilirsiniz