KiwiCapture

KiwiCapture

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 229
  • DOSYA BOYUTU 1.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kieran Shutt

KiwiCapture ile kolayca ekran görüntüsü alabilirsiniz

KiwiCapture kullanıcılara masaüstlerinden ekran görüntüsü alma ve webcam ekran görüntüsü alma konularında yardımcı olan bir ekran görüntüsü alma programıdır. 

KiwiCapture bize masaüstümüzdeki herhangi bir alanın görüntüsünü resim dosyası olarak bilgisayarımıza kaydedebilme imkanı veriyor. Program bu iş için size bir ekran görüntüsü alma penceresi sunuyor. Bu pencere saydam bir yapıya sahip ve pencerenin arkasındakileri görebiliyorsunuz. Pencereyi serbestçe boyutlandırabiliyorsunuz ve bu sayede masaüstünüzün herhangi bir bölümünün görüntüsünü kolayca kaydedebiliyorsunuz. Bunun yanında pencereyi tam ekran yaparak bütün ekranın görüntüsünü de yakalayabilmektesiniz.

KiwiCapture web kameranızdaki görüntüleri kare olarak da yakalayabilmekte ve bilgisayarınıza resim dosyası olarak kaydedebilmekte. Program bilgisayarınıza bağlı web kameranızı otomatik olarak algılayabiliyor ve web kameranızdaki görüntüyü kendi içerisinde oynatabiliyor. Böylece program arayüzünden kolayca web kameranızdaki görüntüyü yakalayabiliyorsunuz.

Programın sadece PNG formatını desteklemesi haricinde herhangi bir eksi yönü bulunmamakta.

ARTILAR

Ekran görüntüsü almak için farklı bir yöntem sunuyor

EKSİLER

Sadece PNG formatında kayıt imkanı