KlipFolio 4

KlipFolio 4

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,515
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

KlipFolio bir bilgi ve haber sistemidir ve bu uygulama ile hemen hemen her konuda bilgi ve haber alabilicek masaüstünüzü bir haber merkezine dönüştürebiliceksiniz.

KlipFolio bir bilgi ve haber sistemidir. Bu uygulama ile hemen hemen her konuda bilgi ve haber alabilirsiniz. Çok sayıda haber kaynağını masaüstünüze taşıyan güzel görünümlü bu program seçtiğiniz bilgi sitelerini ve RSS yayınlarını küçük ve özelleştirilebilir pencerelere yerleştirerek işinizi kolaşlaştırıyor. Halihazırda hizmet sunan birçok hava durumu, borsa, haber, açık arttırma ve taşımacılık hizmetini gösteren KlipFolio istediğiniz herhangi bir RSS kaynağını da ekrana getirebilir.

KlipFolio'nun ekranınıza taşıdığı haber başlıklarını okumak için tek yapmanız gereken fare imlecini ilgili başlığın üzerine getirmek. Uygulama penceresindeki resim ve karikatörleri görüntülemek içinse üzerlerine çift tıklamanız yeterli.

Bu sisteme katılan yerli ve yabancı sitelerden rahatlıkla haberdar olabilirsiniz. Skin destegi ve arttırılabilir klipler ile her bilgisayarda olmasını gereken bir yazılım.

Yeni Versiyona Eklenen Özellikler:

# Daha fazla ikon ve resim
# Pop-up uyarıları
# Eski sürüm göre performansı arttırımı
# Çoklu kullanıcı özelliği
# PNG resim formatı desteği