Köker GizliBilgi

Köker GizliBilgi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 354
  • DOSYA BOYUTU 0.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Muhammed Ali Köker

Köker GizliBilgi, istediğiniz bilgileri resim ve ses dosyaları üzerine gizlemenizi ve gizlenmiş bilgileri okumanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir steganografi programıdır.

Köker GizliBilgi, ücretsiz bir steganografi programıdır. İstediğiniz bilgiyi resim ve ses dosyasına gizlemenizi ve gizlenmiş bilgileri okumanızı sağlar. Dosyaların üzerlerine istediğiniz bilgileri yazarak gizlemenizi sağlayan program ihtiyacınız olduğu durumda oldukça yararlı olabilir.

Kullanımı kolay ve sade bir program olan GizliBilgi, rahatlıkla herkes tarafından kullanılabilir. Programı kullanmaya başlamak için, gizlemek istediğiniz metni yazmalı ve ''Bilgi Yaz'' butonuna tıklamalısınız. Karşınıza gelecek pencereden ise kaynak ve hedef dosyaları seçmelisiniz. Bu işlem sonunda yazmış olduğunu metin yeni oluşturulan dosya üzerine işlenecektir.

Daha önce işlenmiş olan bilgileri okumak için ise program üzerindeki ''Bilgi Oku'' butonuna tıklamanız yeterlidir. Programın en güzel yanlarından bir tanesi ise gizleme işlemlerini parola korumalı olarak gerçekleştirebilmenizdir. Tam güvenlik oluşturmanızı sağlayan program ile kendinize ait özel bilgileri gizleyerek kimsenin ulaşamamasını sağlayabilirsiniz.

GizliBilgi programınız ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.