Kryptel

Kryptel

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 474
  • DOSYA BOYUTU 13.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici INV Softworks

Windows için Kryptel programı, korumak istediğiniz hassa verileri şifreleyebilen bir programdır.

Windows için Kryptel programı, korumak istediğiniz hassa verileri şifreleyebilen bir programdır.

Korumak istediğiniz hassa veriler mi mevcut? Sadece bir güvenilir yol var: Şifreleme. Fakat bu yol sizin sandığınız kadar zor değil. Eğer bir kripto uzmanı olmanızı gerektirmeyen kaliteli bir şifreleme yazılımı arıyorsanız, Kryptel, ihtiyacınız olan yazılımdır. Kolay dosya ve klasör şifreleme için tasarlanmış, kullanımı kolay ve yenilikçi bir arayüze sahip olan bu program, kullanım için teknik bilgi gerektirmez.

Şifreleme karmaşık bir iş olabilir fakat bunu kullanmak için bir bilim insanı olmanıza da gerek yok. Şifrelemek istediğiniz dosyaya ya da klasöre sağ tıklayarak “Şifrele” komutu vermeniz yeterlidir. Ayrıca şifrelemeyi başlatan bir diğer yol da şifrelemek istediğiniz bu dosyayı ya da klasörü Kryptel masaüstü ikonu üzerine taşımaktır.

Kimse gereksiz bir veriyi şifrelemek istemez. Kryptel, önemli kullanıcı dosyalarının güven altında olduğundan emin olmak için mümkün olan en üst seviyede efor sarfeder. Şifreleme işlemi sırasında bilgisayarınız hasar görse de verileriniz kaybolmaz. Şifrelemeyi daha da güvenilir hale getirmek için Kryptel yazılımı bir doğrulama adımı da sunar.