Last.fm

Last.fm

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 964
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Last.fm

Müzik dinlemek ve sanatçılara ulaşmak her geçen gün daha kolay hale geliyor. Last.fm de bunu sağlayan web uygulamalarından birisi.

Web uygulamalarının en hızlı geliştiği sektörlerden bir tanesi müzik sektörü. Last.fm ise çok uzun zamandır bizimle birlikte olan müzik dinleme web uygulamalarından bir tanesi.

Sadece internet tarayıcınızı kullanarak dilediğiniz sanatçıyı, müzik tarzını radyo olarak dinleyebilir veya sizinle benzer zevklere sahip olan insanlarla bir araya gelerek kendi sosyal medya ortamınızı oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda sadece 50 adet parça dinleyebiliyorsunuz. Eğer tam sürüme geçmek isterseniz aylık sadece 3€ karşılığında sınırsız çevrimiçi müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle dinlediğiniz parçaların kaydını tutarak ileride size sunacağı seçenekleri buna göre ayarlayan Last.fm bu niteliğiyle dinlediğiniz müziğin kaydını da sağlıklı bir şekilde saklamanızı sağlıyor.

Ayrıca bulunduğunuz konuma göre çevrenizdeki müzikal etkinlikleri de başarılı bir şekilde listeleyerek her ihtiyacınızı karşılayabilecek bir müzik uygulaması haline geliyor.