League of Legends Müzik Albümü

League of Legends Müzik Albümü

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,131
  • DOSYA BOYUTU 129.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Riot Games

League of Legend Müzik Albümü, son zamanlarda oyuncuları arasında iyice popüler olmaya başlayan şarkılardan sonra yeni çıkarılan ve süper şarkılar bulunan yeni müzik albümü.

Eğer Dünya'nın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends'ı oynuyorsanız yeni yayınlanan müzik albümünü mutlaka dinlemeniz gerekiyor. League of Legend Müzik Albümü, dinlerken kendinizden geçeceğiniz güzellikte 15 adet şarkıdan oluşuyor.

Geçtiğimiz yıl çıkarılan PentaKill - Smite and Ignite albümünün oyuncular ve diğer kullanıcılar tarafından ne kadar çok sevildiğini farkeden Riot Games, bu sene çok daha fazla şarkı ile birlikter karşımıza çıktı. Albüm içerisinde yer alan ve hatta video klip çekilen ''The Curse of The Sad Mummy'' şarkısı en hüzünlüsü. Oyundkai şampiyonlardan Amumu'nun hikayesini kısaca bizlere aktaran fakat aynı zamanda içimizi burkan şarkı ve video klibi de mutlaka izleyin.

Riot Games tarafından sunulan albümün tamamını hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Music of League - Volume 1 adı verilen albümün ismi sayesinde sonraki albümlerin çıkacağını da tahmin edebiliyoruz.

Dinlerken hepsinden farklı keyif aldığım albümü, League of Legends oyuncusu olmasanız bile mutlaka indirerek dinlemenizi tavsiye ederim. Amumu'nun hüzünlü video klibini izlemek için (yanınızda selpak bulundurun) tıklayınız.