Learn English

Learn English

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 595
  • DOSYA BOYUTU 242.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hello-Hello

Eğlenceli ve interaktif bir çizgide ilerleyen English ile İngilizce bilgilerinizi tazeleyebilir ve yeni konular öğrenebilirsiniz.

Learn English isimli bu ücretsiz uygulama sayesinde hem sıfırdan İngilizce öğrenebilir hem de bildiğiniz konularda pratik yapabilirsiniz. ABD, İngiltere, Fransa, Rusya, Çin ve Brezilya gibi ülkelerde en çok indirilen uygulamalar arasında yer alan English, yabancı dil konusunda kullanıcılara farklı metodlar eşliğinde verimli bir öğrenim deneyimi sunuyor.

Uygulama hızlı teknikleriyle ön plana çıkmakta. Bir başka deyişle English diğer İngilizce uygulamalarının tersine konuları mümkün olduğunca hızlı öğretmeye çalışıyor. Uygulama çalışmak için hiçbir şekilde internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor ve dilediğiniz zamanda ulaşılabilir durumda hazır bekliyor. Uzun araştırmalar sonucunda elde edilen en verimli öğrenme teknikleri üzerine kurulan English sayesinde gereksiz yere vakti ve para kaybetbeden İngilizce öğrenebilirsiniz.

Animasyonlu videolar ve interaktif egzersizlerle zenginleştirilmiş English ile son derece keyifli bir egzersiz dizisi sizleri bekliyor. Eğitim konusunda çoğu uygulama yeteri kadar eğlenceli olamıyor ve bu yüzden kullanıcılar bir süre sonra sıkılarak uygulamayı kullanmaktan vazgeçiyor. English'te bu durum mümkün olduğunca engellenmeye çalışılmış.

İngilizce hayatımızın çok önemli bir parçası. Siz de bu konuda geri kaldığınızı düşünüyorsanız, bu uygulamaya göz atmanız yerinde olacaktır.