Lifeshot

Lifeshot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 151
  • DOSYA BOYUTU 5.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lifeshot srl

Lifeshot'ta çektiğimiz fotoğrafları özel konseptler doğrultusunda diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyoruz.

Lifeshot, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz, farklı konseptiyle ilgi çeken bir fotoğraf paylaşım platformu olarak düşünülebilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, kullanıcılarına çevrelerindeki dünyayı olduğu gibi, hiçbir ek müdahale olmadan paylaşma şansı veriyor.

Bilindiği gibi fotoğraf paylaşımı dendiği zaman akla ilk olarak Instagram geliyor. Fakat Instagram'da paylaşılan fotoğrafların birçoğu filtreler ve efektler ile müdahale edildikten sonra paylaşılıyor. Lifeshot ise bu konuda biraz daha ilginç bir yol izliyor.

Lifeshot üzerinde paylaşılan fotoğrafların tümü oriijnal; yani hiçbir filtre kullanılmadan paylaşılıyorlar. Uygulama üzerinde sık sık Lifeshot etkinlikleri düzenleniyor. Söz konusu etkinliklere davet yoluyla katılabiliyoruz. Bazı davetler özel oluyor ve dolayısıyla belirlenen kişiler katılabiliyor. Açık etkinlikler ise herkese açık olarak düzenleniyor.

Bu etkinliklere katılarak uygun fotoğraflar çekip paylaşıyoruz. Fakat etkinliklerin belirli bir süresi var. Dolayısıyla hem hızlı olmalıyız hem de etkinliğin ana konseptine uygun görseller yakalaıp paylaşmalıyız. Bir nebze oyun gibi ilerliyor ve epey keyifli. Yaratıcılığı tetikleyen bir yapısı da var.

Fotoğraf çekmeye merakınız varsa, yaratıcılığınıza güveniyorsanız Lifeshot'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.